Rezultati XVII Novosadskog Triatlona

Foto Savremeni sport

Foto Savremeni sport

17. Novosadski mini triatlon “Štrand 2012” (0,2km – 3km – 1km)

Novi Sad, 01.07.2012. Generalni plasman  po polu

Plas- Startni Prezime i ime Mesto Zemlja Godina Klub Vreme Nap.

man broj rođenja Klub

Kategorija: Žene

1. 105 Andrić Božica Valjevo SRB 1999 TK Valis 00:18:22
2. 103 Dragojlović Nataša Valjevo SRB 1999 TK Valis 00:19:15
3. 106 Đurić Milica Valjevo SRB 1997 TK Valis 00:19:25
4. 104 Lazić Sonja Valjevo SRB 1999 TK Valis 00:19:37
5. 122 Berić Milena – SRB 1982 TK4ME 00:20:20
6. 115 Milošević Tijana Pančevo SRB 2000 TK “Tamiš” 00:22:12
7. 121 Đurić Naja – SRB 1983 PK Pobeda 00:22:55
8. 101 Grbović Tatjana – SRB 1997 – DNF

Kategorija: Muški

1. 119 Marković Mateja Požarevac SRB 1963 TK ” Požarevac” 00:15:21
2. 102 Dedić Lazar – SRB 2000 TK Sprint 00:15:39
3. 111 Jovanov Uroš Pančevo SRB 1998 TK “Tamiš” 00:16:43
4. 113 Medan Nikola Pančevo SRB 2000 TK “Tamiš” 00:16:44
5. 107 Marković Dimitrije Valjevo SRB 1998 TK Valis 00:16:50
6. 117 Marić Stefan Sombor SRB 2000 TK Sprint 00:17:20
7. 110 Ivković Miloš Požarevac SRB 1980 TK ” Požarevac” 00:17:29
8. 125 Neškov Nenad – SRB 2001 – 00:17:50
9. 108 Dragojlović Dimitrije Valjevo SRB 1995 TK Valis 00:19:17
10. 120 Novoselac Ivan Pančevo SRB 1998 TK “Tamiš” 00:19:35
11. 114 Blagić Aleksandar Pančevo SRB 1995 TK “Tamiš” 00:20:00
12. 118 Kosanović Miloš Sombor SRB 2001 – 00:20:50
13. 124 Drobnjak Danilo – SRB 1998 TK “Dynamic” 00:22:03
14. 112 Jovanov Darko Pančevo SRB 2001 TK “Tamiš” 00:27:02
15. 116 Alimpić Nikola Pančevo SRB 1999 TK “Tamiš” 00:28:01
16. 109 Bogovac Vladimir Novi Sad SRB 1965 ARK Fruška Gora 00:31:10
17. 100 Dačević Zoran Novi Sad SRB 1991 ARK Fruška Gora DNF

 

17. Novosadski sprint triatlon “Štrand 2012” (0,75km – 20km – 5km)

Novi Sad, 01.07.2012. Plasman  po kategorijama

Plas- Startni Prezime i ime Mesto Zemlja Godina Klub Vreme Nap.

man broj rođenja Klub

Kategorija: Juniori

1. 20 Ivačković Petar Pančevo SRB 1996 TK “Tamiš” 01:08:03
2. 16 Tomin Milan Novi Sad SRB 1996 TK “Dynamic” 01:08:47
3. 5 Tomin Bogdan Novi Sad SRB 1994 TK “Dynamic” 01:13:23
4. 24 Karanović Bojan Čelarevo SRB 1993 TK “Dynamic” 01:15:00
5. 25 Jovanović Danilo Pančevo SRB 1997 TK “Tamiš” 01:15:40
6. 9 Bošković Aleksandar – SRB 1994 TK “Tamiš” 01:25:50
7. 14 Desimirović Marko Požarevac SRB 1996 TK ” Požarevac” 01:32:03
8. 12 Janković Aleksa Požarevac SRB 1994 TK ” Požarevac” 01:34:40

Kategorija: Juniorke

1. 49 Šoronda Ekaterina – SRB 1994 – 01:36:30
2. 11 Božić Slavica Valjevo SRB 1999 TK Valis DNF

Kategorija: Seniori

1. 2 Stojanović Ognjen Novi Sad SRB 1990 TK “Dynamic” 01:05:35
2. 1 Trakić Strahinja Kragujevac SRB 1992 Klub ekstr. sportova 01:08:20
3. 22 Savić Vladimir Pančevo SRB 1976 TK “Tamiš” 01:09:10
4. 21 Stojsavljević Vladimir Pančevo SRB 1989 TK “Tamiš” 01:10:30
5. 3 Korać Nemanja N. Beograd SRB 1983 TK “Tamiš” 01:12:50
6. 46 Vučković Vuk Pančevo SRB 1986 TK “Tamiš” 01:13:52
7. 23 Agbaba Đorđe Novi Sad SRB 1987 Univers.of Exter  01:14:25
8. 4 Sabo Igor Senta SRB 1989 – 01:16:55
9. 29 Nićetin Vitomir Sivac SRB 1973 TK Sivac 01:19:00
10. 47 Riling Vladimir Pančevo SRB 1984 TK “Tamiš” 01:19:20
11. 42 Mišković Nemanja Pančevo SRB 1982 TK “Tamiš” 01:19:30
12. 6 Lukić Marjan Pančevo SRB 1975 TK “Tamiš” 01:20:40
13. 27 Gajan Miroslav Pančevo SRB 1989 TK “Tamiš” 01:20:49
14. 18 Ivković Željko Sombor SRB 1979 TK Sprint 01:21:17
15. 17 Matarić Gašpar Sombor SRB 1980 TK Sprint 01:24:04
16. 36 Ponjević Ivan Novi Sad SRB 1989 TK Sivac 01:24:50
17. 13 Nenadović Nikola Požarevac SRB 1987 TK ” Požarevac” 01:27:20
18. 41 Radenković Ivan Beograd SRB 1983 Trčanje rs 01:31:37
19. 37 Petrović Aleksandar Sr. Karlovci SRB 1979 Stražilovo 01:32:53
20. 38 Šarić Petar Sr. Karlovci SRB 1980 Stražilovo 01:34:41
21. 50 Cvejić Vladimir Novi Sad SRB 1979 TK “Dynamic” 01:34:43
22. 8 Radosavljević Zoran Pančevo SRB 1984 TK “Tamiš” 01:43:30
23. 34 Kovačević Milan Beograd SRB 1985 PK Pobeda 01:44:28
24. 40 Kulić Srđan Beograd SRB 1986 Trčanje rs 01:50:29
25. 44 Maločić Nemanja Novi Sad SRB 1987 OAK NovI Sad 01:52:08
26. 45 Radojčić Zlatko Veternik SRB 1984 OAK NovI Sad 02:02:50
27. 35 Vuković Igor Beograd SRB 1977 TK “Tamiš” 01:11:05 DSQ-BIC

Kategorija: Seniorke

1. 33 Bubnjević Ksenija Novi Sad SRB 1980 TK “Tamiš” 01:22:14
2. 10 Pavlov Zorana Ledinci SRB 1989 TK “Sivac” 01:30:46
3. 26 Sentđerđi Renata – SRB 1987 TK Sprint 01:32:10

Kategorija: Veterani 40-49 god.

1. 28 Milivojević Dejan Bor SRB 1969 TK “Bor” 01:16:19
2. 19 Mladenović Dragiša Zaječar SRB 1966 TK ” Zaječar” 01:20:03
3. 43 Papulić Predrag Pančevo SRB 1971 TK “Tamiš” 01:30:28
4. 31 Đukić Goran Temerin SRB 1972 – 01:54:35
5. 30 Čubra Zoran N. Beograd SRB 1964 – 01:56:25
6. 32 Despotović Slobodan Temerin SRB 1969 – DNF

Kategorija: Veterani preko 50 god.

1. 48 Zivlak Zoran Novi Sad SRB 1960 TK “Dynamic” 01:29:47
2. 15 Miladinović Slobodan Požarevac SRB 1957 TK “Požarevac” 01:33:00
3. 7 Vukadinović Zoran K.Mitrovica SRB 1957 – 01:58:20

Kategorija: Veteranke

1. 39 Živojinović Aleksandra – SRB 1973 TK4ME 01:48:00

17. Novosadski sprint triatlon “Štrand 2012” (0,75km – 20km – 5km)

Novi Sad, 01.07.2012.  Državno prvenstvo – plasman po polu

Rd. St. V    r     e     m     e    ….

Br. Br. Prezime i ime Mesto Zemlja Klub Rođ. KAT

Br. Br. …plivanja …bicikla …trčanja …ukupno Nap.

Žene

1. 33 Bubnjević Ksenija Novi Sad SRB TK “Tamiš” 1980 ŽS 00:18:02 00:43:48 00:20:24 01:22:14
2. 10 Pavlov Zorana Ledinci SRB TK “Sivac” 1989 ŽS 00:17:54 00:45:16 00:27:36 01:30:46
3. 26 Sentđerđi Renata – SRB TK Sprint 1987 ŽS 00:17:35 00:45:34 00:29:01 01:32:10
4. 49 Šoronda Ekaterina – SRB – 1994 ŽJ 00:23:50 00:44:44 00:27:56 01:36:30
5. 39 Živojinović Aleksandra – SRB TK4ME 1973 ŽV 00:23:04 00:47:40 00:37:16 01:48:00
6. 11 Božić Slavica Valjevo SRB TK Valis 1999 ŽJ 00:18:21 01:03:09 DNF-TR DNF

Muški

1. 2 Stojanović Ognjen Novi Sad SRB TK “Dynamic” 1990 MS 00:12:40 00:35:14 00:17:41 01:05:35
2. 20 Ivačković Petar Pančevo SRB TK “Tamiš” 1996 MJ 00:13:35 00:35:15 00:19:13 01:08:03
3. 1 Trakić Strahinja Kragujevac SRB Klub ekstr. sportova 1992 MS 00:12:43 00:35:29 00:20:08 01:08:20
4. 16 Tomin Milan Novi Sad SRB TK “Dynamic” 1996 MJ 00:12:41 00:35:30 00:20:36 01:08:47
5. 22 Savić Vladimir Pančevo SRB TK “Tamiš” 1976 MS 00:13:34 00:35:22 00:20:14 01:09:10
6. 21 Stojsavljević Vladimir Pančevo SRB TK “Tamiš” 1989 MS 00:13:38 00:35:26 00:21:26 01:10:30
7. 3 Korać Nemanja N. Beograd SRB TK “Tamiš” 1983 MS 00:15:13 00:37:14 00:20:23 01:12:50
8. 5 Tomin Bogdan Novi Sad SRB TK “Dynamic” 1994 MJ 00:13:53 00:37:38 00:21:52 01:13:23
9. 46 Vučković Vuk Pančevo SRB TK “Tamiš” 1986 MS 00:13:37 00:35:23 00:24:52 01:13:52
10. 23 Agbaba Đorđe Novi Sad SRB Univers.of Exter TC 1987 MS 00:14:01 00:37:24 00:23:00 01:14:25
11. 24 Karanović Bojan Čelarevo SRB TK “Dynamic” 1993 MJ 00:13:40 00:37:44 00:23:36 01:15:00
12. 25 Jovanović Danilo Pančevo SRB TK “Tamiš” 1997 MJ 00:16:54 00:36:27 00:22:19 01:15:40
13. 28 Milivojević Dejan Bor SRB TK “Bor” 1969 M40 00:16:53 00:36:27 00:22:59 01:16:19
14. 4 Sabo Igor Senta SRB – 1989 MS 00:14:57 00:36:36 00:25:22 01:16:55
15. 29 Nićetin Vitomir Sivac SRB TK Sivac 1973 MS 00:17:43 00:38:17 00:23:00 01:19:00
16. 47 Riling Vladimir Pančevo SRB TK “Tamiš” 1984 MS 00:20:25 00:37:23 00:21:32 01:19:20
17. 42 Mišković Nemanja Pančevo SRB TK “Tamiš” 1982 MS 00:14:49 00:38:09 00:26:32 01:19:30
18. 19 Mladenović Dragiša Zaječar SRB TK ” Zaječar” 1966 M40 00:16:57 00:36:53 00:26:13 01:20:03
19. 6 Lukić Marjan Pančevo SRB TK “Tamiš” 1975 MS 00:16:56 00:42:16 00:21:28 01:20:40
20. 27 Gajan Miroslav Pančevo SRB TK “Tamiš” 1989 MS 00:15:15 00:39:46 00:25:48 01:20:49
21. 18 Ivković Željko Sombor SRB TK Sprint 1979 MS 00:16:58 00:39:59 00:24:20 01:21:17
22. 17 Matarić Gašpar Sombor SRB TK Sprint 1980 MS 00:14:51 00:42:37 00:26:36 01:24:04
23. 36 Ponjević Ivan Novi Sad SRB TK Sivac 1989 MS 00:13:45 00:43:10 00:27:55 01:24:50
24. 9 Bošković Aleksandar – SRB TK “Tamiš” 1994 MJ 00:16:39 00:43:15 00:25:56 01:25:50
25. 13 Nenadović Nikola Požarevac SRB TK ” Požarevac” 1987 MS 00:19:50 00:44:18 00:23:12 01:27:20
26. 48 Zivlak Zoran Novi Sad SRB TK “Dynamic” 1960 M50 00:17:51 00:44:32 00:27:24 01:29:47
27. 43 Papulić Predrag Pančevo SRB TK “Tamiš” 1971 M40 00:17:59 00:45:13 00:27:16 01:30:28
28. 41 Radenković Ivan Beograd SRB Trčanje rs 1983 MS 00:20:26 00:44:55 00:26:16 01:31:37
29. 14 Desimirović Marko Požarevac SRB TK ” Požarevac” 1996 MJ 00:21:16 00:43:12 00:27:35 01:32:03
30. 37 Petrović Aleksandar Sr. Karlovci SRB Stražilovo 1979 MS 00:23:49 00:44:21 00:24:43 01:32:53
31. 15 Miladinović Slobodan Požarevac SRB TK Požarevac” 1957 M50 00:26:35 00:42:02 00:24:23 01:33:00
32. 12 Janković Aleksa Požarevac SRB TK ” Požarevac” 1994 MJ 00:24:00 00:42:12 00:28:28 01:34:40
33. 38 Šarić Petar Sr. Karlovci SRB Stražilovo 1980 MS 00:25:05 00:45:18 00:24:18 01:34:41
34. 50 Cvejić Vladimir Novi Sad SRB TK “Dynamic” 1979 MS 00:16:23 00:48:56 00:29:24 01:34:43
35. 8 Radosavljević Zoran Pančevo SRB TK “Tamiš” 1984 MS 00:24:08 00:46:37 00:32:45 01:43:30
36. 34 Kovačević Milan Beograd SRB PK Pobeda 1985 MS 00:30:45 00:48:51 00:24:52 01:44:28
37. 40 Kulić Srđan Beograd SRB Trčanje rs 1986 MS 00:25:26 00:55:43 00:29:20 01:50:29
38. 44 Maločić Nemanja Novi Sad SRB OAK NovI Sad 1987 MS 00:23:00 00:52:13 00:36:55 01:52:08
39. 31 Đukić Goran Temerin SRB – 1972 M40 00:27:55 00:52:35 00:34:05 01:54:35
40. 30 Čubra Zoran N. Beograd SRB – 1964 M40 00:26:05 00:49:27 00:40:53 01:56:25
41. 7 Vukadinović Zoran K.Mitrovica SRB – 1957 M50 00:34:23 00:47:40 00:36:17 01:58:20
42. 45 Radojčić Zlatko Veternik SRB OAK NovI Sad 1984 MS 00:32:12 00:54:12 00:36:26 02:02:50
43. 32 Despotović Slobodan Temerin SRB – 1969 M40 DNF-PL DNF-BIC DNF-TR DNF
44. 35 Vuković Igor Beograd SRB TK “Tamiš” 1977 MS 00:17:37 00:33:54 00:19:34 01:11:05 DSQ-BIC

Napomena: U koloni “Vreme bicikla” uračunato je i vreme obe tranzicije

Rezultate obradio Drago Boroja