Avala-3.7.2016.

AK “Veteran” i Savez atletskih veterana Srbije
42. ATLETSKA “TRKA OKO AVALE”
Avala 03. 07. 2016.
A – godina rođenja, B – klub, mesto, C – startni broj, D – kategorija,
E – apsolutni plasman, F – plasman po polu, G – plasman u starosnoj kategoriji
Prezime i ime A B C Vreme D E F G
Trka na 5000 m
Ranković Marko 1988 AK Lazarevac 9 16:23,0 S 1 1 1
Dajević Miloš 1983 AK Cerski junaci 28 16:46,1 S 2 2 2
Ristić Nenad 1996 AK Lazarevac 3 17:17,4 S 3 3 3
Panić Tomislav 1988 AK SFS Borac Paraćin 7 17:18,5 S 4 4 4
Krstić Dušan 1997 AK SFS Borac Paraćin 11 17:24,6 J 5 5 1
Milojević Aleksandar 1999 AK SFS Borac Paraćin 10 17:31,8 J 6 6 2
Šulja Mihal 1974 Maratonko Kovačica 17 18:01,9 M40 7 7 1
Marković Igor 2000 AK Lazarevac 4 18:08,1 J 8 8 3
Petrušić Veselin 1972 AK Nikšić Crna Gora 24 18:36,6 M40 9 9 2
Simić Radiša 1967 AK Cerski junaci 23 19:00,0 M45 10 10 1
Makuljević Dobrica 1968 AK Ruma 25 19:28,0 M45 11 11 2
Nikolić Dragan 1972 AK Cerski junaci 27 19:51,1 M40 12 12 3
Ćulumović Nebojša 1974 AK Apatin 31 19:57,5 M40 13 13 4
Nićiforović Veljko 1996 AK Lazarevac 5 20:13,0 S 14 14 5
Španović Dejan 1985 Beograd 29 20:22,7 S 15 15 6
Zeljković Željko 1977 Maratonci Pančevo 18 20:41,9 S 16 16 7
Ranđelović Miroslav 1967 Beograd 30 21:11,0 M45 17 17 3
Dragović Živan 1973 Kraljevo 14 21:14,1 M40 18 18 5
Anđelković Vesko 1968 Maratonko Kovačica 19 21:30,6 M45 19 19 4
Stojanović Milorad 1974 AK Crvena zvezda 6 22:36,8 M40 20 20 6
Živanović Dejan 1971 AK Kučevo 8 22:47,5 M45 21 21 5
Lenhart Ljuboslav 1983 Maratonko Kovačica 22 23:17,1 S 22 22 8
Trka na 5000 m – Seniori 1977-1996
Ranković Marko 1988 AK Lazarevac 9 16:23,0 S 1 1 1
Dajević Miloš 1983 AK Cerski junaci 28 16:46,1 S 2 2 2
Ristić Nenad 1996 AK Lazarevac 3 17:17,4 S 3 3 3
Panić Tomislav 1988 AK SFS Borac Paraćin 7 17:18,5 S 4 4 4
Nićiforović Veljko 1996 AK Lazarevac 5 20:13,0 S 14 14 5
Španović Dejan 1985 Beograd 29 20:22,7 S 15 15 6
Zeljković Željko 1977 Maratonci Pančevo 18 20:41,9 S 16 16 7
Lenhart Ljuboslav 1983 Maratonko Kovačica 22 23:17,1 S 22 22 8
Trka na 5000 m – Juniori 1997-2000
Krstić Dušan 1997 AK SFS Borac Paraćin 11 17:24,6 J 5 5 1
Milojević Aleksandar 1999 AK SFS Borac Paraćin 10 17:31,8 J 6 6 2
Marković Igor 2000 AK Lazarevac 4 18:08,1 J 8 8 3
Trka na 5000 m – Veterani M40
Šulja Mihal 1974 Maratonko Kovačica 17 18:01,9 M40 7 7 1
Petrušić Veselin 1972 AK Nikšić Crna Gora 24 18:36,6 M40 9 9 2
Nikolić Dragan 1972 AK Cerski junaci 27 19:51,1 M40 12 12 3
Ćulumović Nebojša 1974 AK Apatin 31 19:57,5 M40 13 13 4
Dragović Živan 1973 Kraljevo 14 21:14,1 M40 18 18 5
Stojanović Milorad 1974 AK Crvena zvezda 6 22:36,8 M40 20 20 6
Trka na 5000 m – Veterani M45
Simić Radiša 1967 AK Cerski junaci 23 19:00,0 M45 10 10 1
Makuljević Dobrica 1968 AK Ruma 25 19:28,0 M45 11 11 2
Ranđelović Miroslav 1967 Beograd 30 21:11,0 M45 17 17 3
Anđelković Vesko 1968 Maratonko Kovačica 19 21:30,6 M45 19 19 4
Živanović Dejan 1971 AK Kučevo 8 22:47,5 M45 21 21 5
Trka na 3000 m
Minić Mirko 1959 AK Užice 70 10:43,1 M55 1 1 1
Barać Danijela 1981 AK Partizan Beograd 75 11:06,4 W 2 1 1
Blagić Dragiša 1962 AK Mladenovac 80 11:19,5 M50 3 2 1
Pajić Jasmina 1998 AK Junior Krupanj 15 11:23,5 JW 4 2 1
Sekulić Sara 2002 AK Junior Krupanj 74 11:51,0 W 5 3 2
Rakočević Zvonko 1961 AK Veteran 72 11:54,0 M55 6 3 2
Cvetković Danijela 1973 BRC Beograd 65 12:09,1 W40 7 4 1
Radulović Radovan 1952 AK Spartak Subotica 84 12:11,3 M60 8 4 1
Avramović Marica 2001 AK Junior Krupanj 16 12:12,7 JW 9 5 2
Milanović Zarija 1959 Panorama Beograd 87 12:18,9 M55 10 5 3
Orbović Ljubiša 1959 Orvel 86 12:20,4 M55 11 6 4
Radisavljević Danijela 1976 Zaječar 67 12:40,9 W40 12 6 2
Anđelković Mirko 1964 AK SFS Borac Paraćin 62 12:42,3 M50 13 7 2
Jaćimovski Dane 1955 AK Maratonac-Ušće 77 12:43,5 M60 14 8 2
Mihailović Miroslav 1960 OAK Beograd 60 12:47,1 M55 15 9 5
Pilipović Smilja 1973 OAK Beograd 81 13:09,9 W40 16 7 3
Stevanović Ljuba 1957 AK Maratonac-Ušće 61 13:11,1 M55 17 10 6
Ilić Tamara 1998 OAK Beograd 20 13:14,2 JW 18 8 3
Dragović Nevena 2000 Kraljevo 13 13:32,4 JW 19 9 4
Miladinović Jovana 2000 Kraljevo 21 13:44,0 JW 20 10 5
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd 79 13:49,0 M50 21 11 3
Furtula Nina 1985 AK Lazarevac 63 13:52,4 W 22 11 3
Knežević Marinko 1956 Maratonci Pančevo 69 14:16,2 M60 23 12 3
Pakić Jelena 1986 AK Lazarevac 64 14:26,5 W 24 12 4
Tomić Jezdimir 1962 AK Kučevo 66 14:29,4 M50 25 13 4
Šljivić Marijana 1999 AK SFS Borac Paraćin 12 14:50,9 JW 26 13 6
Dimitrijević Milena 1991 Beograd 76 15:05,6 W 27 14 5
Ivanova Biljana 1970 Beograd 85 15:55,6 W45 28 15 1
Živković Dragomir 1961 Beograd 83 16:29,5 M55 29 14 7
Šulja Miroslava 1976 Maratonko Kovačica 68 16:43,9 W40 30 16 4
Pavlović Dragan 1961 Beograd 82 17:05,4 M55 31 15 8
Miljković Srđan 1953 GAK Leskovac 71 22:59,4 M60 32 16 4
Damnjanović Milovan 1953 AK Mladost Latković 78 23:16,0 M60 33 17 5
Bader Linda 1975 Beograd 73 25:12,0 W40 34 17 5
Trka na 3000 m – Seniorke 1977-1996
Barać Danijela 1981 AK Partizan Beograd 75 11:06,4 W 2 1 1
Sekulić Sara 2002 AK Junior Krupanj 74 11:51,0 W 5 3 2
Furtula Nina 1985 AK Lazarevac 63 13:52,4 W 22 11 3
Pakić Jelena 1986 AK Lazarevac 64 14:26,5 W 24 12 4
Dimitrijević Milena 1991 Beograd 76 15:05,6 W 27 14 5
Trka na 3000 m – Juniorke 1997-2000
Pajić Jasmina 1998 AK Junior Krupanj 15 11:23,5 JW 4 2 1
Avramović Marica 2001 AK Junior Krupanj 16 12:12,7 JW 9 5 2
Ilić Tamara 1998 OAK Beograd 20 13:14,2 JW 18 8 3
Dragović Nevena 2000 Kraljevo 13 13:32,4 JW 19 9 4
Miladinović Jovana 2000 Kraljevo 21 13:44,0 JW 20 10 5
Šljivić Marijana 1999 AK SFS Borac Paraćin 12 14:50,9 JW 26 13 6
Trka na 3000 m – Veteranke W40
Cvetković Danijela 1973 BRC Beograd 65 12:09,1 W40 7 4 1
Radisavljević Danijela 1976 Zaječar 67 12:40,9 W40 12 6 2
Pilipović Smilja 1973 OAK Beograd 81 13:09,9 W40 16 7 3
Šulja Miroslava 1976 Maratonko Kovačica 68 16:43,9 W40 30 16 4
Bader Linda 1975 Beograd 73 25:12,0 W40 34 17 5
Trka na 3000 m – Veteranke W45
Ivanova Biljana 1970 Beograd 85 15:55,6 W45 28 15 1
Trka na 3000 m – Veterani M50
Blagić Dragiša 1962 AK Mladenovac 80 11:19,5 M50 3 2 1
Anđelković Mirko 1964 AK SFS Borac Paraćin 62 12:42,3 M50 13 7 2
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd 79 13:49,0 M50 21 11 3
Tomić Jezdimir 1962 AK Kučevo 66 14:29,4 M50 25 13 4
Trka na 3000 m – Veterani M55
Minić Mirko 1959 AK Užice 70 10:43,1 M55 1 1 1
Rakočević Zvonko 1961 AK Veteran 72 11:54,0 M55 6 3 2
Milanović Zarija 1959 Panorama Beograd 87 12:18,9 M55 10 5 3
Orbović Ljubiša 1959 Orvel 86 12:20,4 M55 11 6 4
Mihailović Miroslav 1960 OAK Beograd 60 12:47,1 M55 15 9 5
Stevanović Ljuba 1957 AK Maratonac-Ušće 61 13:11,1 M55 17 10 6
Živković Dragomir 1961 Beograd 83 16:29,5 M55 29 14 7
Pavlović Dragan 1961 Beograd 82 17:05,4 M55 31 15 8
Trka na 3000 m – Veterani M60
Radulović Radovan 1952 AK Spartak Subotica 84 12:11,3 M60 8 4 1
Jaćimovski Dane 1955 AK Maratonac-Ušće 77 12:43,5 M60 14 8 2
Knežević Marinko 1956 Maratonci Pančevo 69 14:16,2 M60 23 12 3
Miljković Srđan 1953 GAK Leskovac 71 22:59,4 M60 32 16 4
Damnjanović Milovan 1953 AK Mladost Latković 78 23:16,0 M60 33 17 5
Trka na 2000 m
Ćirić Đ. Dragan 1951 ARK Tron Palić 104 08:04,6 M65 1 1 1
Sekulić Lazar 1948 AK Smederevo 102 08:39,9 M65 2 2 2
Ćorović Velimir 1947 AK Nikšić Crna Gora 108 08:58,5 M65 3 3 3
Kamber Dragan 1948 AK Veteran Beograd 116 09:33,1 M65 4 4 4
Disić Verica 1956 AK Smederevo 101 09:54,4 W60 5 1 1
Smrk Štefan 1944 AK Veteran 106 10:00,1 M70 6 5 1
Petrović Milorad 1944 AK Veteran Bgd Jagodina 109 10:42,4 M70 7 6 2
Sokol Stojanka 1962 AK Spartak Subotica 119 10:47,8 W50 8 2 1
Antonić Miloš 1936 Palilula 118 11:43,5 M80 9 7 1
Šentevski Mteodije 1942 PSK Kopaonik 117 11:50,0 M70 10 8 3
Kočović Žaklina 1963 Beograd 103 11:54,0 W50 11 3 2
Neta Slavica 1950 AK Veteran Beograd 113 14:25,5 W65 12 4 1
Ćebić Žarko 1947 AK Veteran Beograd 112 15:03,9 M65 13 9 5
Kovač Silvester 1928 AK Veteran 107 15:11,7 M85 14 10 1
Reljanović Mira 1946 AK Veteran Beograd 114 15:29,4 W70 15 5 1
Stevanović Vlada 1934 AK Veteran Beograd 115 15:43,7 M80 16 11 2
Džaković Simo 1931 AK Maratonac-Ušće 110 21:46,0 M85 17 12 2
Trka na 1000 m
Kopunović Mirko 1926 AK Veteran Beograd 105 9:08,8 M90+ 13 1
Putniković Jelena 1935 AK Veteran Beograd 111 9:27,7 W80 6 1
Trka na 2000 m – Veterani M65
Ćirić Đ. Dragan 1951 ARK Tron Palić 104 8:04,6 M65 1 1 1
Sekulić Lazar 1948 AK Smederevo 102 8:39,9 M65 2 2 2
Ćorović Velimir 1947 AK Nikšić Crna Gora 108 8:58,5 M65 3 3 3
Kamber Dragan 1948 AK Veteran Beograd 116 9:33,1 M65 4 4 4
Ćebić Žarko 1947 AK Veteran Beograd 112 15:03,9 M65 13 9 5
Trka na 2000 m – Veterani M70
Smrk Štefan 1944 AK Veteran 106 10:00,1 M70 6 5 1
Petrović Milorad 1944 AK Veteran Bgd Jagodina 109 10:42,4 M70 7 6 2
Šentevski Mteodije 1942 PSK Kopaonik 117 11:50,0 M70 10 8 3
Trka na 2000 m – Veterani M80
Antonić Miloš 1936 Palilula 118 11:43,5 M80 9 7 1
Stevanović Vlada 1934 AK Veteran Beograd 115 15:43,7 M80 16 11 2
Trka na 2000 m – Veterani M85
Kovač Silvester 1928 AK Veteran 107 15:11,7 M85 14 10 1
Džaković Simo 1931 AK Maratonac-Ušće 110 21:46,0 M85 17 12 2
Trka na 1000 m – Veterani M90+
Kopunović Mirko 1926 AK Veteran Beograd 105 9:08,8 M90+ 13 1
Trka na 2000 m – Veteranke W50
Sokol Stojanka 1962 AK Spartak Subotica 119 10:47,8 W50 8 2 1
Kočović Žaklina 1963 Beograd 103 11:54,0 W50 11 3 2
Trka na 2000 m – Veteranke W60
Disić Verica 1956 AK Smederevo 101 9:54,4 W60 5 1 1
Trka na 2000 m – Veteranke W65
Neta Slavica 1950 AK Veteran Beograd 113 14:25,5 W65 12 4 1
Trka na 2000 m – Veteranke W70
Reljanović Mira 1946 AK Veteran Beograd 114 15:29,4 W70 15 5 1
Trka na 1000 m – Veteranke W80
Putniković Jelena 1935 AK Veteran Beograd 111 9:27,7 W80 6 1
Trka na 1000 m – Stariji pioniri (2001-2002)
Klempić Damir 2001 BAK Beograd 156 2:58,1 SP 1
Stojanović Arsa 2002 AK 21. maj Rakovica Bgd 3457 3:35,5 SP 2
Trka na 1000 m – Mlađi pioniri (2003-2004)
Stepanović Marko 2004 AK Požarevac 3437 3:18,7 MP 1
Kusaček Dejan 2003 AK Spartak Opovo 3497 4:13,8 MP 2
Trka na 1000 m – Starije pionirke (2001-2002)
Živković Jelena 2002 AK Požarevac 3997 3:10,9 SPW 1
Japundžić Tijana 2002 AK Surčin 169 3:22,4 SPW 2
Grujičić Andrijana 2002 AK Junior Krupanj 3451 3:26,5 SPW 3
Nedeljković Ana 2003 AK Junior Krupanj 3450 3:38,8 SPW 4
Vučković Mina 2002 AK Požarevac 4063 3:42,7 SPW 5
Stojanović Nevena 2002 AK Spartak Opovo 3494 3:51,6 SPW 6
Stanković Rebeka 2001 AK SFS Borac Paraćin 166 4:04,1 SPW 7
Stojković Jelisaveta 2002 AK Lazarevac 143 4:06,3 SPW 8
Ljubisavljević Gorana 2001 AK SFS Borac Paraćin 167 4:11,0 SPW 9
Trka na 1000 m – Mlađe pionirke (2003-2004)
Maletić Iva 2003 AK Mladost Zaječar 158 3:14,2 MPW 1
Dimić Tijana 2003 AK Jasenica S. Palanka 3442 3:15,3 MPW 2
Mijatović Milica 2003 AK Junior Krupanj 3448 3:27,7 MPW 3
Krtinić Kristina 2004 AK Partizan Beograd 3460 3:40,9 MPW 4
Grujić Jelena 2003 AK Junior Krupanj 3449 3:47,0 MPW 5
Stanković Barbara 2003 AK SFS Borac Paraćin 162 3:50,4 MPW 6
Vuković Anastasija 2004 OŠ D. Vukasović Bečmen 3456 3:52,1 MPW 7
Radojević Alisa 2003 AK SFS Borac Paraćin 164 4:00,7 MPW 8
Ljubisavljević Zorana 2003 AK SFS Borac Paraćin 163 4:01,8 MPW 9
Ilić Tatjana 2004 AK Smederevo 136 4:03,4 MPW 10
Rusov Dijana 2004 AK Surčin 177 4:14,9 MPW 11
Mitić Natalija 2003 AK Lazarevac 144 4:16,8 MPW 12
Mitić Sofija 2004 AK Lazarevac 142 4:19,8 MPW 13
Panić Jovana 2004 AK SFS Borac Paraćin 165 4:27,7 MPW 14
Đurašić Milica 2004 AK Surčin 172 4:44,0 MPW 15
Radović Teodora 2004 AK Metalac Valjevo 197 4:50,2 MPW 16
Stajin Sandra 2004 AK Spartak Opovo 3495 DNF MPW
Rajšić Smiljana 2004 AK Lazarevac 141 DNF MPW
Trka na 500 m – Atletske škole A – devojčice (2005-2006)
Maletić Lena 2006 AK Mladost Zaječar 159 1:11,7 1
Milosavljević Mila 2005 AK Jasenica S.Palanka 3440 1:15,4 2
Stokić Sara 2005 AK SFS Borac Paraćin 192 1:17,6 3
Milenković Katarina 2005 AK Surčin 170 1:18,4 4
Nikolić Robin 2005 BAK Beograd 3458 1:25,3 5
Klempić Jasmina 2006 BAK Beograd 140 1:26,4 6
Stanković Mina 2006 AK SFS Borac Paraćin 161 1:27,8 7
Sredojević Teodora 2005 AK Junior Krupanj 3447 1:28,7 8
Stajić Ema 2006 AK Jasenica S.Palanka 3439 1:34,6 9
Marinković Katarina 2006 AK Požarevac 3500 1:39,9 10
Jovanović Ana 2006 AK Metalac Valjevo 184 1:45,4 11
Rackov Iva 2006 AK Spartak Opovo 3496 1:46,0 12
Stevanović Anabela 2006 OŠ 20.oktobar N. Bgd 155 1:54,8 13
Nedeljkov Anja 2005 AK Surčin 171 DNF
Ralić Ana 2005 AK Lazarevac 3461 DNF
Trka na 500 m – Atletske škole B – devojčice (2007)
Rajić Maša 2007 AK Požarevac 3498 1:00,9 1
Kostić Jefimija 2007 AK Metalac Valjevo 186 1:02,3 2
Ranđelović Janja 2007 AK Požarevac 3499 1:04,0 3
Popović Marina 2007 AK Junior Krupanj 3445 1:05,2 4
Radovanović Dunja 2007 AK Požarevac 146 1:15,3 5
Stajin Andrea 2007 AK Spartak Opovo 3490 1:18,6 6
Stojković Ksenija 2007 AK Lazarevac 145 1:28,1 7
Tepša Tatjana 2007 AK Lazarevac 147 1:40,5 8
Savić Anja 2007 AK Metalac Valjevo 185 2:00,3 9
Trka na 500 m – Atletske škole B – devojčice (2008)
Milosavljević Ružica 2008 AK Jasenica S: Palanka 3438 0:46,4 1
Mitić Maša 2008 AK Surčin 173 0:49,9 2
Sekulić Tara 2008 AK Smederevo 139 0:50,5 3
Radojčić Dunja 2008 AK Metalac Valjevo 183 0:54,8 4
Aćimov Anja 2008 AK Spartak Opovo 3489 0:58,0 5
Šorgić Anđela 2008 AK Spartak Opovo 3492 0:58,9 6
Rokvić Jelena 2008 AK Spartak Opovo 3491 0:59,7 7
Radovanović Dijana 2008 AK Lazarevac 149 1:03,1 8
Nikolić Doris 2008 BAK Beograd 3459 1:05,1 9
Marinković Anja 2008 AK SFS Borac Paraćin 157 1:06,7 10
Janjušević Marija 2008 AK Smederevo 135 1:08,5 11
Berar Zorana 2008 AK Surčin 178 1:10,4 12
Mijatović Aleksandra 2008 AK Junior Krupanj 3446 1:11,9 13
Ralić Đulija 2008 AK Lazarevac 3462 1:20,0 14
Uroščević Anastasija 2008 AK Lazarevac 148 DNF
Trka na 500 m – Atletske škole A – dečaci (2005-2006)
Savić Nikola 2005 AK Požarevac 3436 1:36,3 1
Jovanović Damjan 2006 AK Požarevac 4116 1:38,4 2
Marinković Miloš 2006 AK SFS Borac Paraćin 168 1:39,8 3
Davidović Pavle 2005 AK Jasenica S. Palanka 3444 1:42,7 4
Ilić Vladimir 2005 AK Smederevo 137 1:45,4 5
Stojanović Luka 2006 AK Spartak Opovo 3493 1:50,8 6
Đorđević Luka 2006 AK Jasenica S. Palanka 3443 1:59,9 7
Arsenijević Nikola 2006 AK Lazarevac 154 2:08,4 8
Tošić Stefan 2005 AK Metalac Valjevo 190 2:39,9 9
Trka na 500 m – Atletske škole B – dečaci (2007-2008)
Radojević Mateja 2007 AK SFS Borac Paraćin 193 1:14,4 1
Nedimović Strahinja 2007 AK Surčin 176 1:15,3 2
Milovanović Matija 2008 AK Metalac Valjevo 189 1:18,7 3
Janković Mihailo 2008 AK Lazarevac 153 1:26,4 4
Francuz Miloš 2007 AK Spartak Opovo 3488 1:29,5 5
Gajić Dimitrije 2008 AK Metalac Valjevo 188 1:33,9 6
Ivanovski Damjan 2008 AK Spartak Opovo 3487 1:36,9 7
Ostojić Maksim 2007 OŠ Čartver int. Beograd 181 1:40,3 8
Dragojević Neško 2009 OŠ Vrba Kraljevo 195 1:51,9 9
Radivojević Luka 2008 AK Surčin 174 1:54,6 10
Trka na 100 m – Predškolci – devojčice (2009. i mlađe)
Stokić Maša 2009 AK SFS Borac Paraćin 191 21,7 1
Obradović Emilija 2009 AK Metalac Valjevo 182 22,2 2
Panić Anđela 2009 AK SFS Borac Paraćin 160 22,8 3
Rackov Una 2010 AK Spartak Opovo 3431 23,2 4
Arsenijević Nađa 2009 AK Lazarevac 151 23,7 5
Rackov Mia 2009 AK Spartak Opovo 3433 24,2 6
Kucin Teodora 2009 AK Spartak Opovo 200 24,5 7
Lipovac Helena 2009 AK Surčin 175 25,8 8
Tomić Anđela 2010 AK Smederevo 133 26,4 9
Mojsa Milica 2010 AK Spartak Opovo 3432 27,0 10
Vasić Katarina 2010 AK Spartak Opovo 201 27,5 11
Ljubičić Sofija 2009 Beograd 3453 27,8 12
Petković Anđelka 2009 AK Smederevo 132 28,2 13
Stojić Nikolina 2009 AK Spartak Opovo 3434 28,6 14
Stojanović Sara 2009 AK Spartak Opovo 3435 29,0 15
Aćimov Ena 2010 AK Spartak Opovo 202 29,4 16
Radosavljević Ana 2009 AK Lazarevac 150 30,4 17
Tadić Anđela 2009 AK Smederevo 134 31,0 18
Kucin Lara 2011 AK Spartak Opovo 199 33,2 19
Litvak Lara 2010 OŠ Čartver int. Beograd 180 35,3 20
Vučičević Katarina 2011 OŠ Čartver int. Beograd 179 36,0 21
Trka na 100 m – Predškolci – dečaci (2009. i mlađi)
Branković Uroš 2009 AK Smederevo 131 20,7 1
Makuljević Srba 2010 AK Ruma 3455 21,1 2
Mladenović Marko 2009 AK Metalac Valjevo 187 22,3 3
Klempić Dino 2009 BAK Beograd 138 22,9 4
Stojković Petar 2009 AK Lazarevac 152 24,5 5
Vuksanović Mihailo 2009 AK Surčin 3441 25,3 6
Marković Mihailo 2009 AK SFS Borac Paraćin 194 26,1 7
Plazinić Stefan 2010 AK Spartak Opovo 198 30,2 8
Ljubičić Stefan 2011 Beograd 3454 31,4 9
Poledica Filip 2012 AK Spartak Opovo 196 37,6 10
Broj učesnika po kategorijama: UKUPNO 195
Seniori 8 M 40-44 6 W 40-44 5
Seniorke 5 M 45-49 5 W 45-49 1
ukupno 13 M 50-54 4 W 50-54 2
Juniori 3 M 55-59 8 W 55-59 0
Juniorke 6 M 60-64 5 W 60-64 1
ukupno 9 M 65-69 5 W 65-69 1
Stariji pioniri 2 M 70-74 3 W 70-74 1
Starije pionirke 9 M 75-79 0 M 75-79 0
Mlađi pioniri 2 M 80-84 2 M 80-84 1
Mlađe pionirke 18 M 85-89 2 M 85-89 0
Atletske škole-A-dečaci 9 M 90+ 1 M 90+ 0
Atletske škole-A-devojčice 15 41 12
Atletske škole-B-dečaci 10 ukupno veterana M+W 53
Atletske škole-B-devojčice 24
Predškolci-devojčice 21
Predškolci-dečaci 10
ukupno 120
ukupno S+J+P+AŠ+PŠ 142 UKUPNO UČESNIKA:195
Vremenske prilike: Promenljivo oblačno, suvo i toplo. Temperatura: 25-26 stepeni.
Vetar: slab i umeren, zapadni, brzina 2-8 m/s. Staza: suva, asvalt.
Obrada: N. Todorović 011-26-62-475, 064-21-04-459, e-mail:nedeljko52@yahoo.com