9. SAVSKI POLUMARATON – 21,1 km Beograd-11.11.2015.

SAVS – Savez atletskih veterana Srbije

9. SAVSKI POLUMARATON – 21,1 km Beograd-11.11.2015.
Otvoreno prvenstvo Srbije za veterane

Prezime i ime A B C Vreme D E F G

Stolić Saša 1981 AK Leposavić 407 01:11:06 S 1 1 1
Ranković Marko 1988 AK Lazarevac 403 01:12:19 S 2 2 2
Popović Dejan 1980 OAK Beograd 417 01:16:21 S 3 3 3
Radivojević Siniša 1984 AK Partizan Beograd 429 01:17:55 S 4 4 4
Stanojević Igor 1973 Prokuplje 258 01:20:10 M40 5 5 1
Lazić Branislav 1971 Bijeljina RS BiH 263 01:20:24 M40 6 6 2
Miljković Dragoljub 1986 AK Olimp 419 01:21:46 S 7 7 5
Stolić Sonja 1980 AK Leposavić 1 01:21:46 SW 8 1 1
Čeljuska Đuka 1969 ARK Somaraton 281 01:22:13 M45 9 8 1
Dukadinović Miroslav 1994 OAK Beograd 438 01:22:47 S 10 9 6
Jovanović Miloš 1990 Beograd 460 01:23:08 S 11 10 7
Minić Mirko 1959 AK Užice 266 01:23:59 M55 12 11 1
Ljumović Nikola 1990 Obrenovac 413 01:24:16 S 13 12 8
Dačić Marko 1996 OAK Beograd 416 01:25:20 S 14 13 9
Šulja Mihal 1974 AK Dinamo Pančevo 259 01:25:44 M40 15 14 3
Filipović Dragiša 1968 Paraćin 284 01:26:01 M45 16 15 2
Vuković Vuk 1976 AK Crvena Zvezda 437 01:27:22 S 17 16 10
Stanić Aleksa 1994 AK Olimp 418 01:27:28 S 18 17 11
Medojević Marko 1982 Beograd 441 01:27:42 S 19 18 12
Sretenović Darko 1998 Novi Beograd 451 01:27:55 S 20 19 13
Ristić Nenad 1996 AK Lazarevac 401 01:28:08 S 21 20 14
Cvetojević Žarko 1985 Beograd 435 01:28:28 S 22 21 15
Ćulumović Nebojša 1974 AK Apatin 304 01:28:44 M40 23 22 4
Antić Saša 1963 AK Metalac Valjevo 282 01:29:35 M50 24 23 1
Savić Miroslav 1969 ARK Fruška gora 298 01:29:36 M45 25 24 3
Vrzić Filip 1985 Beograd 457 01:30:06 S 26 25 16
Barać Danijela 1982 AK Partizan Beograd 7 01:30:28 SW 27 2 2
Kampfer Bojan 1976 VAK 1926 Vršac 445 01:30:34 S 28 26 17
Dajević Miloš 1983 AK Cerski junaci 434 01:30:54 S 29 27 18
Savić Miloš 1973 AK Cerski junaci 314 01:30:55 M40 30 28 5
Janić Edo 1965 AK Apatin 312 01:31:10 M50 31 29 2
Balaban Igor 1979 AK Surčin 412 01:31:58 S 32 30 19
Tasić Nevena 1987 AK Surčin 2 01:32:01 SW 33 3 3
Nikolić Dragan 1972 AK Cerski junaci 305 01:32:57 M40 34 31 6
Piperski Zlatko 1959 AK Jasenica S. Palanka 261 01:33:31 M55 35 32 2
Jocić Bojan 1987 AK Bečej 406 01:34:11 S 36 33 20
Aničić Predrag 1959 ARK Fruška gora 322 01:34:55 M55 37 34 3
Laović Nemanja 1988 Beograd 454 01:35:08 S 38 35 21
Terzin Vuk 1969 Beograd 299 01:35:13 M45 39 36 4
Milanović Željko 1967 Zemun 293 01:35:18 M45 40 37 5
Mitrović Marko 1978 ARK Fruška Gora N. Sad 447 01:35:50 S 41 38 22
Milanović Zarija 1959 Panorama 285 01:35:52 M55 42 39 4
Dakić Zoran 1968 Vojska Srbije Garda 278 01:36:18 M45 43 40 6
Sarić Stefan 1986 Beograd 402 01:36:42 S 44 41 23
Knežević Dragan 1968 Obrenovac 302 01:36:50 M45 45 42 7
Milošević Snežana 1973 Novi Beograd 13 01:36:55 W40 46 4 1
Radulović Radovan 1952 AK Spartak Subotica 288 01:37:12 M60 47 43 1
Mataruga Novak 1962 S. Mitrovica 253 01:37:15 M50 48 44 3
Vasilić Ivana 1983 Beograd 25 01:37:23 SW 49 5 4
Ranđelović Miroslav 1967 Beograd 307 01:37:24 M45 50 45 8
Petruševski Vesna 1977 AK Crvena Zvezda 22 01:37:32 SW 51 6 5
Ćirić Đ. Dragan 1951 ARK Tron Palić – Novi Sad 268 01:37:39 M60 52 46 2
Jovanović Vjislav 1966 Beograd 313 01:38:25 M45 53 47 9
Zeljković Željko 1977 Pančevo 404 01:38:42 S 54 48 24
Jaćimovski Dane 1955 AK Maratonac N.Bgd 270 01:39:07 M60 55 49 3
Glavonjić Aleksandar 1978 Beograd 410 01:39:16 S 56 50 25
Pitulić Ivan 1983 AK Olimp 409 01:39:20 S 57 51 26
Cicmil Dejan 1973 AK Olimp 264 01:39:21 M40 58 52 7
Maksimović Aleksandar 1969 Beograd 269 01:42:25 M45 59 53 10
Stefanović Nebojša 1963 AK Dubočica Leskovac 321 01:42:26 M50 60 54 4
Krstajić Dragutin 1968 OAK Beograd 292 01:42:32 M45 61 55 11
Arsovski Bojan 1972 Beograd 319 01:43:08 M40 62 56 8
Ostojić Milan 1967 AK Kraljevo 325 01:43:19 M45 63 57 12
Miladinović Bogdan 1996 Prokuplje 443 01:43:55 S 64 58 27
Kovač Nenad 1968 Beograd 291 01:44:01 M45 65 59 13
Rodić Andreja 1963 ART 294 01:44:04 M50 66 60 5
Živanović Nenad 1980 Beograd 442 01:44:32 S 67 61 28
Cebalović Marko 1986 ARK Fruška Gora N. Sad 430 01:44:42 S 68 62 29
Stojković Srđan 1953 Belgrade running club 326 01:45:10 M60 69 63 4
Vojinović Zoran 1950 Sava Novi Beograd 309 01:45:17 M65 70 64 1
Hrnjaz Branko 1978 Beograd 440 01:45:27 S 71 65 30
Vučković Miloš 1972 Beograd 301 01:45:30 M40 72 66 9
Krezović Milan 1987 Beograd 462 01:45:49 S 73 67 31
Arnautović Blagoje 1972 Kraljevo 289 01:46:01 M40 74 68 10
Stevanović Čedomir 1977 Beograd 421 01:46:02 S 75 69 32
Petković Slobodan 1956 GAK Jagodina 277 01:46:30 M55 76 70 5
Jelić Dušan 1969 Beograd 283 01:46:40 M45 77 71 14
Samardžić Jovan 1960 AK Olimp 272 01:47:16 M55 78 72 6
Nikolić Đorđe 1993 Beograd 453 01:47:30 S 79 73 33
Ristić Vlatko 1986 Kotež 433 01:47:31 S 80 74 34
Sekulić Lazar 1948 AK Smederevo 251 01:47:37 M65 81 75 2
Milano Marko 1985 Beograd 459 01:48:19 S 82 76 35
Nikolić Marina 1985 UK Paligo Palus 18 01:48:20 SW 83 7 6
Milanović Toma 1988 Beograd 428 01:49:10 S 84 77 36
Topić Danijel 1976 Beograd 420 01:49:11 S 85 78 37
Slovaković Goran 1969 Beograd 255 01:49:12 M45 86 79 15
Petrović Nemanja 1990 Belgrade running club 439 01:49:13 S 87 80 38
Knežević Marinko 1956 AK Sloboda Novi Grad 256 01:49:29 M55 88 81 7
Lučić Milovan 1957 Kragujevac 276 01:49:45 M55 89 82 8
Lukić Dušan 1972 TK Tamiš Pančevo 257 01:51:08 M40 90 83 11
Mišić Živojin 1949 Požarevac 311 01:52:03 M65 91 84 3
Lukić Branko 1977 Obrenovac 432 01:52:06 S 92 85 39
Milenković Filip 1993 Beograd 458 01:52:12 S 93 86 40
Maravić Nikola 1991 Zemun 455 01:52:41 S 94 87 41
Velimirović Vera 1966 Beograd 4 01:52:43 W45 95 8 1
Rajević Gavrilo 1968 Beograd 273 01:53:08 M45 96 88 16
Savić Tanasije 1973 Beograd 286 01:53:19 M40 97 89 12
Rajić Aleksandar 1962 Beograd 287 01:53:20 M50 98 90 6
Ramadanović Amir 1973 Beograd 265 01:53:33 M40 99 91 13
Vujić Nemanja 1983 Beograd 456 01:53:38 S 100 92 42
Cvetković Slađana 1986 Vojska Srbije Beograd 11 01:54:38 SW 101 9 7
Stepić Branko 1972 Beograd 275 01:55:42 M40 102 93 14
Obradović Rade 1956 Klub visokogoraca 317 01:55:52 M55 103 94 9
Suhanek Adam 1999 Samoš 405 01:56:20 S 104 95 43
Ružić Ninoslav 1982 Pančevo 423 01:56:25 S 105 96 44
Miletić Igor 1993 Pančevo 422 01:56:26 S 106 97 45
Kotarlić Dragan 1966 Vojska 327 01:56:39 M45 107 98 17
Gerun Ivan 1947 Stepski vuk Pančvo 316 01:56:56 M65 108 99 4
Selaković Života 1988 Valjevo 446 01:57:14 S 109 100 46
Boričić Goran 1961 Beograd 328 01:57:15 M50 110 101 7
Stojanovski Tanja 1982 AK Apatin 9 01:57:47 SW 111 10 8
Šarkezi Arpad 1948 ARK Somaraton 279 01:57:48 M65 112 102 5
Žigić Dragan 1959 Džudo klub Novi Beograd 323 01:57:49 M55 113 103 10
Mihailović Miroslav 1960 OAK Beograd 296 01:57:53 M55 114 104 11
Šljivić Aleksandar 1941 AK Veteran Beograd 324 01:58:01 M70 115 105 1
Živanović Nenad 1978 Beograd 452 01:58:49 S 116 106 47
Novaković Radoslav 1978 Beograd 444 01:58:58 S 117 107 48
Marić Aleksandar 1983 Maraton klub 1893 Bgd 426 01:59:34 S 118 108 49
Tasić Nebojša 1968 Beograd 310 01:59:47 M45 119 109 18
Tošović Vladimir 1977 Beograd 425 02:01:03 S 120 110 50
Khor Bahadur Gurung 1960 ARK Fruška gora Nepal 320 02:01:16 M55 121 111 12
Bosankić Dragan 1976 Beograd 408 02:02:16 S 122 112 51
Vidović Dragan 1961 Beograd 297 02:02:24 M50 123 113 8
Sretenović Dragan 1949 AK Veteran Beograd 318 02:02:35 M65 124 114 6
Novaković Mila 1984 Saruna 19 02:02:56 SW 125 11 9
Mitić Dragica 1965 Adidas Running Team 27 02:03:00 W50 126 12 1
Štrbić Nenad 1979 Beograd 448 02:04:05 S 127 115 52
Jovanović Maja 1972 OAK Beograd 12 02:04:46 W40 128 13 2
Janković Aleksandra 1994 Adidas Running Team 17 02:04:57 SW 129 14 11
Jovanović Ana 1988 Beograd 10 02:05:15 SW 130 15 10
Knežević Zdravka 1959 Beograd 3 02:06:01 W55 131 16 1
Stevanović Dragan 1974 Vojska Srbije Garda 280 02:06:03 M40 132 116 15
Ćalasan Branislav 1941 AK Veteran Beograd 254 02:07:34 M70 133 117 2
Popović Radomir 1949 VAK 1926 Vršac 274 02:09:12 M65 134 118 7
Kikanović Asmir 1967 Zemun 271 02:09:47 M45 135 119 19
Šatev Aleksandar 1973 Beograd 329 02:11:19 M40 136 120 16
Nikolić Marijana 1979 Belhispice Team 16 02:11:33 SW 137 17 12
Tucaković Saša 1969 Belhospice team 15 02:11:34 W45 138 18 2
Milić Dragan 1962 Požarevac 290 02:14:20 M50 139 121 9
Stanković Tatjana 1972 Beograd 8 02:14:43 W40 140 19 3
Nikolić Milan 1982 Beograd 449 02:15:48 S 141 122 53
Ivanova Biljana 1970 Beograd 24 02:15:50 W45 142 20 3
Bačić Branislav 1965 Kikinda 295 02:15:57 M50 143 123 10
Stojanović Miloš 1959 Zemun 252 02:17:06 M55 144 124 13
Petrović Živorad 1976 Beograd 411 02:17:10 S 145 125 54
Vrhovac Kikanović Ljiljana 1966 Beograd 5 02:17:32 W45 146 21 4
Bratić Darko 1964 PD Pobeda 306 02:18:02 M50 147 126 11
Dimitrić Slavko 1955 AK Veteran Beograd 300 02:18:50 M60 148 127 5
Minić Nikola 1983 AK Sloboda Novi Grad 461 02:20:00 S 149 128 55
Lukić Predrag 1987 PAS 450 02:20:01 S 150 129 56
Pavlović Dragan 1961 Beograd 308 02:21:51 M50 151 130 12
Zrakić Srđan 1976 Vršac 427 02:22:25 S 152 131 57
Delibašić Nataša 1967 Beograd 6 02:23:00 W45 153 22 5
Atanasijević Dragan 1959 Adidas Running Team 303 02:24:28 M55 154 132 14
Pejanović Aleksandra 1980 Beograd 23 02:25:55 SW 155 23 13
Suhanek Jan 1965 Padina 260 02:26:12 M50 156 133 13
Markov Dragan 1984 Novi Beograd 431 02:31:03 S 157 134 58
Kantar Miroslav 1964 Beograd 267 02:35:08 M50 158 135 14
Janković Sanela 1980 Beograd 19 02:39:57 SW 159 24 14
Nikolić Ana 1969 Beograd 14 02:43:32 W45 160 25 6
Neta Slavica 1950 AK Veteran Beograd 20 03:16:34 W65 161 26 1
Marinović Predrag 1974 Beograd 315 DNF M40
Jocić Branko 1962 AK Bečej 262 DNF M50
Orbović Ljubiša 1959 Orvel Zemun 330 DNF M55
Tomić Nikola 1985 AK Kučevo 424 DNF S
Stanković Mirko 1984 AK Crvena Zvezda 436 DNF S
Pavlićević Danijela 1967 Beograd 26 DNF W45

Seniori
Stolić Saša 1981 AK Leposavić 407 01:11:06 S 1 1 1
Ranković Marko 1988 AK Lazarevac 403 01:12:19 S 2 2 2
Popović Dejan 1980 OAK Beograd 417 01:16:21 S 3 3 3
Radivojević Siniša 1984 AK Partizan Beograd 429 01:17:55 S 4 4 4
Miljković Dragoljub 1986 AK Olimp 419 01:21:46 S 7 7 5
Dukadinović Miroslav 1994 OAK Beograd 438 01:22:47 S 10 9 6
Jovanović Miloš 1990 Beograd 460 01:23:08 S 11 10 7
Ljumović Nikola 1990 Obrenovac 413 01:24:16 S 13 12 8
Dačić Marko 1996 OAK Beograd 416 01:25:20 S 14 13 9
Vuković Vuk 1976 AK Crvena Zvezda 437 01:27:22 S 17 16 10
Stanić Aleksa 1994 AK Olimp 418 01:27:28 S 18 17 11
Medojević Marko 1982 Beograd 441 01:27:42 S 19 18 12
Sretenović Darko 1998 Novi Beograd 451 01:27:55 S 20 19 13
Ristić Nenad 1996 AK Lazarevac 401 01:28:08 S 21 20 14
Cvetojević Žarko 1985 Beograd 435 01:28:28 S 22 21 15
Vrzić Filip 1985 Beograd 457 01:30:06 S 26 25 16
Kampfer Bojan 1976 VAK 1926 Vršac 445 01:30:34 S 28 26 17
Dajević Miloš 1983 AK Cerski junaci 434 01:30:54 S 29 27 18
Balaban Igor 1979 AK Surčin 412 01:31:58 S 32 30 19
Jocić Bojan 1987 AK Bečej 406 01:34:11 S 36 33 20
Laović Nemanja 1988 Beograd 454 01:35:08 S 38 35 21
Mitrović Marko 1978 ARK Fruška Gora N. Sad 447 01:35:50 S 41 38 22
Sarić Stefan 1986 Beograd 402 01:36:42 S 44 41 23
Zeljković Željko 1977 Pančevo 404 01:38:42 S 54 48 24
Glavonjić Aleksandar 1978 Beograd 410 01:39:16 S 56 50 25
Pitulić Ivan 1983 AK Olimp 409 01:39:20 S 57 51 26
Miladinović Bogdan 1996 Prokuplje 443 01:43:55 S 64 58 27
Živanović Nenad 1980 Beograd 442 01:44:32 S 67 61 28
Cebalović Marko 1986 ARK Fruška Gora N. Sad 430 01:44:42 S 68 62 29
Hrnjaz Branko 1978 Beograd 440 01:45:27 S 71 65 30
Krezović Milan 1987 Beograd 462 01:45:49 S 73 67 31
Stevanović Čedomir 1977 Beograd 421 01:46:02 S 75 69 32
Nikolić Đorđe 1993 Beograd 453 01:47:30 S 79 73 33
Ristić Vlatko 1986 Kotež 433 01:47:31 S 80 74 34
Milano Marko 1985 Beograd 459 01:48:19 S 82 76 35
Milanović Toma 1988 Beograd 428 01:49:10 S 84 77 36
Topić Danijel 1976 Beograd 420 01:49:11 S 85 78 37
Petrović Nemanja 1990 Belgrade running club 439 01:49:13 S 87 80 38
Lukić Branko 1977 Obrenovac 432 01:52:06 S 92 85 39
Milenković Filip 1993 Beograd 458 01:52:12 S 93 86 40
Maravić Nikola 1991 Zemun 455 01:52:41 S 94 87 41
Vujić Nemanja 1983 Beograd 456 01:53:38 S 100 92 42
Suhanek Adam 1999 Samoš 405 01:56:20 S 104 95 43
Ružić Ninoslav 1982 Pančevo 423 01:56:25 S 105 96 44
Miletić Igor 1993 Pančevo 422 01:56:26 S 106 97 45
Selaković Života 1988 Valjevo 446 01:57:14 S 109 100 46
Živanović Nenad 1978 Beograd 452 01:58:49 S 116 106 47
Novaković Radoslav 1978 Beograd 444 01:58:58 S 117 107 48
Marić Aleksandar 1983 Maraton klub 1893 Bgd 426 01:59:34 S 118 108 49
Tošović Vladimir 1977 Beograd 425 02:01:03 S 120 110 50
Bosankić Dragan 1976 Beograd 408 02:02:16 S 122 112 51
Štrbić Nenad 1979 Beograd 448 02:04:05 S 127 115 52
Nikolić Milan 1982 Beograd 449 02:15:48 S 141 122 53
Petrović Živorad 1976 Beograd 411 02:17:10 S 145 125 54
Minić Nikola 1983 AK Sloboda Novi Grad 461 02:20:00 S 149 128 55
Lukić Predrag 1987 PAS 450 02:20:01 S 150 129 56
Zrakić Srđan 1976 Vršac 427 02:22:25 S 152 131 57
Markov Dragan 1984 Novi Beograd 431 02:31:03 S 157 134 58
Tomić Nikola 1985 AK Kučevo 424 DNF S
Stanković Mirko 1984 AK Crvena Zvezda 436 DNF S

Veterani M40
Stanojević Igor 1973 Prokuplje 258 01:20:10 M40 5 5 1
Lazić Branislav 1971 Bijeljina RS BiH 263 01:20:24 M40 6 6 2
Šulja Mihal 1974 AK Dinamo Pančevo 259 01:25:44 M40 15 14 3
Ćulumović Nebojša 1974 AK Apatin 304 01:28:44 M40 23 22 4
Savić Miloš 1973 AK Cerski junaci 314 01:30:55 M40 30 28 5
Nikolić Dragan 1972 AK Cerski junaci 305 01:32:57 M40 34 31 6
Cicmil Dejan 1973 AK Olimp 264 01:39:21 M40 58 52 7
Arsovski Bojan 1972 Beograd 319 01:43:08 M40 62 56 8
Vučković Miloš 1972 Beograd 301 01:45:30 M40 72 66 9
Arnautović Blagoje 1972 Kraljevo 289 01:46:01 M40 74 68 10
Lukić Dušan 1972 TK Tamiš Pančevo 257 01:51:08 M40 90 83 11
Savić Tanasije 1973 Beograd 286 01:53:19 M40 97 89 12
Ramadanović Amir 1973 Beograd 265 01:53:33 M40 99 91 13
Stepić Branko 1972 Beograd 275 01:55:42 M40 102 93 14
Stevanović Dragan 1974 Vojska Srbije Garda 280 02:06:03 M40 132 116 15
Šatev Aleksandar 1973 Beograd 329 02:11:19 M40 136 120 16
Marinović Predrag 1974 Beograd 315 DNF M40

Veterani M45
Čeljuska Đuka 1969 ARK Somaraton 281 01:22:13 M45 9 8 1
Filipović Dragiša 1968 Paraćin 284 01:26:01 M45 16 15 2
Savić Miroslav 1969 ARK Fruška gora 298 01:29:36 M45 25 24 3
Terzin Vuk 1969 Beograd 299 01:35:13 M45 39 36 4
Milanović Željko 1967 Zemun 293 01:35:18 M45 40 37 5
Dakić Zoran 1968 Vojska Srbije Garda 278 01:36:18 M45 43 40 6
Knežević Dragan 1968 Obrenovac 302 01:36:50 M45 45 42 7
Ranđelović Miroslav 1967 Beograd 307 01:37:24 M45 50 45 8
Jovanović Vjislav 1966 Beograd 313 01:38:25 M45 53 47 9
Maksimović Aleksandar 1969 Beograd 269 01:42:25 M45 59 53 10
Krstajić Dragutin 1968 OAK Beograd 292 01:42:32 M45 61 55 11
Ostojić Milan 1967 AK Kraljevo 325 01:43:19 M45 63 57 12
Kovač Nenad 1968 Beograd 291 01:44:01 M45 65 59 13
Jelić Dušan 1969 Beograd 283 01:46:40 M45 77 71 14
Slovaković Goran 1969 Beograd 255 01:49:12 M45 86 79 15
Rajević Gavrilo 1968 Beograd 273 01:53:08 M45 96 88 16
Kotarlić Dragan 1966 Vojska 327 01:56:39 M45 107 98 17
Tasić Nebojša 1968 Beograd 310 01:59:47 M45 119 109 18
Kikanović Asmir 1967 Zemun 271 02:09:47 M45 135 119 19

Veterani M50
Antić Saša 1963 AK Metalac Valjevo 282 01:29:35 M50 24 23 1
Janić Edo 1965 AK Apatin 312 01:31:10 M50 31 29 2
Mataruga Novak 1962 S. Mitrovica 253 01:37:15 M50 48 44 3
Stefanović Nebojša 1963 AK Dubočica Leskovac 321 01:42:26 M50 60 54 4
Rodić Andreja 1963 ART 294 01:44:04 M50 66 60 5
Rajić Aleksandar 1962 Beograd 287 01:53:20 M50 98 90 6
Boričić Goran 1961 Beograd 328 01:57:15 M50 110 101 7
Vidović Dragan 1961 Beograd 297 02:02:24 M50 123 113 8
Milić Dragan 1962 Požarevac 290 02:14:20 M50 139 121 9
Bačić Branislav 1965 Kikinda 295 02:15:57 M50 143 123 10
Bratić Darko 1964 PD Pobeda 306 02:18:02 M50 147 126 11
Pavlović Dragan 1961 Beograd 308 02:21:51 M50 151 130 12
Suhanek Jan 1965 Padina 260 02:26:12 M50 156 133 13
Kantar Miroslav 1964 Beograd 267 02:35:08 M50 158 135 14
Jocić Branko 1962 AK Bečej 262 DNF M50

Veterani M55
Minić Mirko 1959 AK Užice 266 01:23:59 M55 12 11 1
Piperski Zlatko 1959 AK Jasenica S. Palanka 261 01:33:31 M55 35 32 2
Aničić Predrag 1959 ARK Fruška gora 322 01:34:55 M55 37 34 3
Milanović Zarija 1959 Panorama 285 01:35:52 M55 42 39 4
Petković Slobodan 1956 GAK Jagodina 277 01:46:30 M55 76 70 5
Samardžić Jovan 1960 AK Olimp 272 01:47:16 M55 78 72 6
Knežević Marinko 1956 AK Sloboda Novi Grad 256 01:49:29 M55 88 81 7
Lučić Milovan 1957 Kragujevac 276 01:49:45 M55 89 82 8
Obradović Rade 1956 Klub visokogoraca 317 01:55:52 M55 103 94 9
Žigić Dragan 1959 Džudo klub Novi Beograd 323 01:57:49 M55 113 103 10
Mihailović Miroslav 1960 OAK Beograd 296 01:57:53 M55 114 104 11
Khor Bahadur Gurung 1960 ARK Fruška gora Nepal 320 02:01:16 M55 121 111 12
Stojanović Miloš 1959 Zemun 252 02:17:06 M55 144 124 13
Atanasijević Dragan 1959 Adidas Running Team 303 02:24:28 M55 154 132 14
Orbović Ljubiša 1959 Orvel Zemun 330 DNF M55

Veterani M60
Radulović Radovan 1952 AK Spartak Subotica 288 01:37:12 M60 47 43 1
Ćirić Đ. Dragan 1951 ARK Tron Palić – Novi Sad 268 01:37:39 M60 52 46 2
Jaćimovski Dane 1955 AK Maratonac N.Bgd 270 01:39:07 M60 55 49 3
Stojković Srđan 1953 Belgrade running club 326 01:45:10 M60 69 63 4
Dimitrić Slavko 1955 AK Veteran Beograd 300 02:18:50 M60 148 127 5

Veterani M65
Vojinović Zoran 1950 Sava Novi Beograd 309 01:45:17 M65 70 64 1
Sekulić Lazar 1948 AK Smederevo 251 01:47:37 M65 81 75 2
Mišić Živojin 1949 Požarevac 311 01:52:03 M65 91 84 3
Gerun Ivan 1947 Stepski vuk Pančvo 316 01:56:56 M65 108 99 4
Šarkezi Arpad 1948 ARK Somaraton 279 01:57:48 M65 112 102 5
Sretenović Dragan 1949 AK Veteran Beograd 318 02:02:35 M65 124 114 6
Popović Radomir 1949 VAK 1926 Vršac 274 02:09:12 M65 134 118 7

Veterani M70
Šljivić Aleksandar 1941 AK Veteran Beograd 324 01:58:01 M70 115 105 1
Ćalasan Branislav 1941 AK Veteran Beograd 254 02:07:34 M70 133 117 2

Seniorke
Stolić Sonja 1980 AK Leposavić 1 01:21:46 SW 8 1 1
Barać Danijela 1982 AK Partizan Beograd 7 01:30:28 SW 27 2 2
Tasić Nevena 1987 AK Surčin 2 01:32:01 SW 33 3 3
Vasilić Ivana 1983 Beograd 25 01:37:23 SW 49 5 4
Petruševski Vesna 1977 AK Crvena Zvezda 22 01:37:32 SW 51 6 5
Nikolić Marina 1985 UK Paligo Palus 18 01:48:20 SW 83 7 6
Cvetković Slađana 1986 Vojska Srbije Beograd 11 01:54:38 SW 101 9 7
Stojanovski Tanja 1982 AK Apatin 9 01:57:47 SW 111 10 8
Novaković Mila 1984 Saruna 19 02:02:56 SW 125 11 9
Janković Aleksandra 1994 Adidas Running Team 17 02:04:57 SW 129 14 11
Jovanović Ana 1988 Beograd 10 02:05:15 SW 130 15 10
Nikolić Marijana 1979 Belhispice Team 16 02:11:33 SW 137 17 12
Pejanović Aleksandra 1980 Beograd 23 02:25:55 SW 155 23 13
Janković Sanela 1980 Beograd 19 02:39:57 SW 159 24 14

Veteranke W40
Milošević Snežana 1973 Novi Beograd 13 01:36:55 W40 46 4 1
Jovanović Maja 1972 OAK Beograd 12 02:04:46 W40 128 13 2
Stanković Tatjana 1972 Beograd 8 02:14:43 W40 140 19 3

Veteranke W45
Velimirović Vera 1966 Beograd 4 01:52:43 W45 95 8 1
Tucaković Saša 1969 Belhospice team 15 02:11:34 W45 138 18 2
Ivanova Biljana 1970 Beograd 24 02:15:50 W45 142 20 3
Vrhovac Kikanović Ljiljana 1966 Beograd 5 02:17:32 W45 146 21 4
Delibašić Nataša 1967 Beograd 6 02:23:00 W45 153 22 5
Nikolić Ana 1969 Beograd 14 02:43:32 W45 160 25 6
Pavlićević Danijela 1967 Beograd 26 DNF W45

Veteranke W50
Mitić Dragica 1965 Adidas Running Team 27 02:03:00 W50 126 12 1

Veteranke W55
Knežević Zdravka 1959 Beograd 3 02:06:01 W55 131 16 1

Veteranke W65
Neta Slavica 1950 AK Veteran Beograd 20 03:16:34 W65 161 26 1

A – godina rođenja, B – klub, mesto, C – startni broj, D – kategorija,
E – apsolutni plasman, F – plasman po polu, G – plasman u starosnoj kategoriji i po polu

Vremenske prilike:
temperatura: 19-21 step.
vlažnost: 50-55 %
vetar: NW 3-6 m/s
vreme: pretežno sunčano Obrada: N. Todorović nedeljko52@yahoo.com

Trka 2 km

Muškarci
Klempić Damir 2001 OAK Beograd 115 06:25 1
Dlačić Ivan 1988 AK Crvena zvezda Bgd 147 06:37 2
Milojković Đorđe 1999 OAK Beograd 113 06:46 3
Stamenković Nemanja 1992 AK Surčin 102 06:55 4
Rotić Stefan 2004 OAK Beograd 109 07:16 5
Japundžić Miloš 1996 OAK Beograd 127 07:43 6
Petrović Filip 2003 AK Novi Beograd 130 08:15 7
Škorić Branislav 1963 AK Partizan 128 08:30 8
Bojović Stefan 1996 OAK Beograd 126 08:42 9
Štetin Goran 1959 AK Veteran Beograd 124 09:51 10
Agbaba Nenad 1973 OAK Beograd 117 10:42 11
Bokarev Aleksandar 1964 OAK Beograd 129 10:57 12
Antonić Miloš 1936 AK Palilula 148 11:28 13
Agbaba Slaviša 1977 OAK Beograd 118 11:31 14
Milanović Dragan 2006 Karate klub Zemun 110 15:03 15
Trnavac Veljko 1938 AK Takovo 103 15:32 16
Andrić Miloje 1931 AK Veteran Beograd 101 16:38 17
Milinović Miloš 2010 Karate klub Zemun 111

Žene
Terzić Jovana 1996 OAK Beograd 105 07:25 1
Ilić Snežana 1995 OAK Beograd 106 07:36 2
Ilić Tamara 1998 OAK Beograd 108 07:55 3
Nedović Dragana 1997 OAK Beograd 125 08:18 4
Kuridža Milana 1999 OAK Beograd 146 08:21 5
Klempić Jasmina 2006 OAK Beograd 116 08:24 6
Maksimović Tamara 1999 OAK Beograd 107 09:12 7
Antić Zorica 1963 AK Metalac Valjevo 104 10:57 8
Živulović Ljubinka 1944 Stari grad 114 11:01 9
Vučković Milica 2006 OAK Beograd 120 11:12 10
Vučković Jovana 2008 OAK Beograd 119 11:20 11
Stojković Mina 1988 AK Novi Beograd 131 11:35 12
Aleksandra Žebelj 2006 OAK Beograd 122 12:27 13
Vučković Jelena OAK Beograd 121 12:35 14
Reljanović Mira 1947 Stari grad 145 15:16 15
Leskovac Zorica 1955 Stari grad 143 16:59 16
Branković Marija 1946 Stari grad 112 17:00 17
Džaković Leposava 1932 AK Maratonac N. Bgd. 132 19:50 18
Kandić Branislava 2008 Beograd 149 20:00 19
Veličković Anamarija 2011 Beograd 150 20:21 20
Veličković Marijana 1984 Beograd 151 20:22 21
Samardžić Maša 2006 OAK Beograd 123
Trifunovska Evica 1951 Stari grad 134